G.S.pl

Rozsądne gospodarowanie zasobami
Najlepsze ubezpieczenie podróży
www.oce.info.pl

Jedziesz na wakacje z ukochaną osobą? A może organizujesz wycieczkę klasową? W obu wypadkach dobrze jest pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu. Polisa, która obejmuje podróż może okazać się prawdziwym wybawieniem w razie nieprzewidzianej sytuacji, takiej jak wypadek, kontuzje czy nagłe choroby. Ubezpieczenie może też objąć kradzież lub zniszczenie mienia, a nawet uszkodzenie ciała w trakcie aktywności sportowej.

Nie oznacza to jednak, że wszystkie ubezpieczenia pokrywają straty poniesione w ramach wymienionych zdarzeń. Jakie jest najlepsze ubezpieczenie podróży? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje oczekiwania, dokąd się wybierasz, z kim i w jakich charakterze.

Jeśli jedziesz w delegację na jedno spotkanie z klientem, śpisz w hotelu i rano wracasz do domu, nie będziesz przecież potrzebował ochrony w razie wypadków podczas uprawiania sportu. Natomiast już podczas wyjazdu w góry na narty, tego rodzaju zapis w polisie jak najbardziej się przyda. Aby dobrze wybrać już na początku zastanów się czego dokładnie oczekujesz od towarzystwa ubezpieczeniowego.

Jeśli masz zamiar często wyjeżdżać, przemyśl zakup polisy na cały rok, a nie jedynie na pojedynczą podróż. Ceny poszczególnych ubezpieczeń możesz sprawdzić na dwa sposoby. Pierwszym jest infolinia towarzystwa ubezpieczeniowego, gdzie otrzymasz szczegółową wycenę.

A szybszym sposobem jest porównywarka z kalkulatorem ubezpieczeń, gdzie możesz od razu zestawić kilka ofert towarzystw ubezpieczeniowych.