G.S.pl

Rozsądne gospodarowanie zasobami
Mazurskie lasy i jeziora

Kolejnym sposobem na spędzenie wspólnego wypoczynku w rodzinnym gronie jest udanie się na nasze polskie cudowne Mazury. To alternatywa dla osób, które nie przepadają za dużym morzem i długimi plażami oraz zatłoczonymi kurortami. Choć na Mazurach jest również dużo ludzi, to tutaj jakoś inaczej się to odczuwa.

Może otoczenia lasów wprowadza jakiś taki wewnętrzny spokój oraz harmonie. Jezioro to oczywiście miejsce do wspaniałej wspólnej zabawy w wodzie oraz przy brzegu, ale przede wszystkim możliwość popływania łódką, czy żaglówką. Wspólny rejs oraz nauka sterowania, do tego łowienie ryb to również ciekawa forma spędzania czasu.

Dzieci kochają nowe wyzwania, jakimi z pewnością jest możliwość rozłożenia żagla, założenie kapoka, czy innych czynności związanych ze sterowaniem łódki. Tutaj można spędzić wakacje zamiast w ekskluzywnym hotelu, wybierając miejsce noclegowe na polu namiotowym. Spanie pod namiotem to bardzo ciekawe doświadczenie, które uczy pokonywania strachu przed ciemnością, czy związanego z dochodzącymi dźwiękami lasu, ale także wiatru, a czasem nawet i deszczu lub burzy.

Spanie w śpiworze, mycie pod hydrantem, czy kolacja przy ognisku, to naprawdę frajda dla dzieciaków, ale również dla rodziców, którzy często bardziej się boją w nocy niż one. Warto zrezygnować z pięciogwiazdkowego hotelu, zagranicznego słońca i razem z dziećmi odkryć tą malowniczą krainę, jaką są niewątpliwie Mazury. To również wiele ciekawych atrakcji, jakimi są niewątpliwe parki ze zwierzętami.

bilet lotnicze promocje www.obiektywnieofinansach.com