G.S.pl

Rozsądne gospodarowanie zasobami
Endermologia i vacum – tajemnica tkwi w zassaniu

Masaż próżniowy vacum to rodzaj masażu, który wykorzystuje podciśnienie emitowane przez urządzenie, wyposażone w specjalne głowice zakończone wałkami lub kulkami, bądź też specjalne nakładki w kształcie baniek. Polega na ciągłym lub rytmicznym zasysaniu fałdu skóry. Rytmiczne ruchy, wpływają na rozbicie tkanki tłuszczowej, pobudzenie pracy układu limfatycznego, wydalanie toksyn oraz nadmiaru płynów.

Masaż tego typu jest obecnie jedną z najbardziej popularnych form zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Jednym z wiodących na rynku urządzeń wykorzystującym masaż podciśnieniowy jest endermologia. Technologia endermologii wykorzystuje dobroczynny wpływ masażu podciśnieniowego, wytwarzanego przez głowicę, która dodatkowo wyposażona jest w dwie rolki zamknięte w hermetycznej komorze.

Podciśnienie zasysa fałd skóry, który zostaje zwinięty przez pierwszą a rozwinięty przez drugą rolkę. Zabieg wykonuje się w specjalnym kombinezonie, który umożliwia wykonywanie płynnych ruchów głowicą, a także chroni przed mechanicznym uszkodzeniem skóry.  .

laserowa depilacja nóg poznań