G.S.pl

Rozsądne gospodarowanie zasobami
Egipt – kierunek nurkowanie

Hurghada oraz Szarm el- Szejk to dwa niezależne, najbardziej popularne egipskie kurorty. Moim zdaniem Hurghada nieco wysuwa się na prowadzenie pod względem bezpośredniego połączenia lotniczego z wielu polskich miast, co zawsze jest dodatkowym plusem wyjazdu.

Dodatkowo całe wybrzeże obsypane wręcz luksusowymi hotelami, ciekawym miastem z całym mnóstwem atrakcji. Zapewne nie będzie tutaj cicho i spokojnie, jednak wybierając się do kurortów o tak dużym zainteresowaniu nie powinno to dziwić.

Jeżeli zamierzamy spędzić nasze wakacje aktywnie, szczególnie poznając tajniki nurkowania egipskie rafy koralowe przyciągają swoimi urokiem i niezwykłym pięknem podwodnego świata. Zdecydowanie są to miejsca stanowiące raj dla miłośników nurkowania oraz snorkelingu.

Jednak egipskie wakacje to także wspaniały świat pustyni, piramid i wielu innych miejsc, na które warto poświecić, choć jeden dzień. Egipt zaprasza przez cały rok, pogoda rozpieszcza przez wszystkie miesiące, dlatego warto przemyśleć chociażby późne październikowe wakacje, można wtedy uniknąć tłumów.

portsmouth lotnisko